piątek, 20 lipca 2012

Wyniki konkursu rocznicowego

Dziś będzie krótko i na temat, bo pora już późna. Bardzo serdecznie dziękuję WSZYSTKIM, którzy wzięli udział w konkursie. Dziękuję za polecone mi książki (część z nich czytałam, część przeczytam na pewno) i miłe życzenia. Mam nadzieję, że część z Was będzie do mnie jeszcze zaglądała :) Konkurs wygrywa właścicielka bloga Aleksandrowe myśli, która poleciła mi książkę "Kawalerowie Angeliny". Uwielbiam Włochy, tamtejszą kuchnię, mam obecnie wielką ochotę na lekką lekturę, przy której dane mi będzie poczuć się jak na wakacjach, bo w tym roku niestety zostaję w domu. Gratuluję serdecznie i poproszę o przesłanie danych na adres widoczny w zakładce KONTAKT.

Wszystkim zaś życzę wspaniałych wakacji i wartościowych lektur :) Pozdrawiam, Ines


Zdjęcie pochodzi ze strony: http://www.photogen.com/

7 komentarzy :

 1. Gratulacje i udanego wypoczynku:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakoś sobie nie wyobrażam Ciebie czytającą lekką wakacyjną książkę:) Może to tylko moje wyobrazenie ale widzę co czytujesz, na ogół dosyć ciężki kaliber. Ta zwycieska lektura wydaje się być w sam raz dla mnie;) Ze smutkiem przeczytałam że wakacje spędzisz w domu, myślałam że to tylko ja mam taką przypadłość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No cóż zawsze musi być ten pierwszy raz :) Ostatnio z przyjemnością przeczytałabym coś lżejszego niż zwykle, byle na poziomie. Bo lekkich czytadeł o niczym nie znoszę - fakt. Pozdrawiam :)

   Usuń
 3. Dziękuję, dziękuję, dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń